mar 302013
 

Kobiety uważane są przez mężczyzn za specyficzne istoty, które stawiają mężczyznom wysokie wymagania. Jak uważają mężczyźni sprostanie im graniczy z cudem. Dotyczy to zapewnienia odpowiedniego statusu materialnego oraz zadowolenia seksualnego. Inny pogląd na to mają kobiety, którym wydaje się, że ich pragnienia są mało skomplikowane i na pewno do osiągnięcia.

Z dziesięciu rzeczy, które są spełnieniem marzeń podczas stosunku seksualnego, kobiety wymieniają męskie zaangażowanie w akt seksualny. Zręczne umiejętności w poruszaniu się podczas penetracji oraz prawidłowy dotyk jest spełnieniem marzeń każdej Pani. Kobiety pragną, aby mężczyzna przewidział, co w danej chwili oczekuje od niego kobieta. Jakich spodziewa się pieszczot oraz na jakie pozycje seksualne wyraża gotowość. Pomocne w tym są szczere rozmowy, porozumiewawcze gesty podczas współżycia seksualnego lub dyskretne naprowadzenie partnera na oczekiwania względem doznań zmysłowych drugiej osoby.

Delikatność wobec całego ciała, która jest połączona z umiejętnym rozpoznawaniem jej pragnień to następna fantazja kobiety. Mężczyzna powinien okazać subtelność swoich ruchów, cierpliwość wobec ciała kobiety i nie być względem niej zbyt natarczywy.  Inną rzeczą, której pragną kobiety w łóżku jest współżycie niezależnie od czasu, czyli, jak to określa wielu panów – „bez zegarka w ręku”. Kobiety uważają akt seksualny za grę miłosną trwającą tyle czasu, ile potrzeba. Z tego też powodu przed miłosnymi igraszkami planują uroczystą kolację, ekscytującą oprawę będącą początkiem gry miłosnej, na koniec zwieńczonym współżyciem seksualnym.

Kobiety lubią taki flirt, który jest dla nich od samego początku podniecający. Jest to także nawiązanie do następnej rzeczy będącej pragnieniem kobiety. Chodzi o zupełne poświecenie męskiej uwagi, jakiej oczekują. W danym momencie tylko Ona powinna być w centrum męskiej uwagi i żadne inne powody rozpraszające tę uwagę nie mogą mieć miejsca. Z tego powodu wiele kobiet nie akceptuje podczas stosunku płciowego oglądania filmów pornograficznych. Z natury kobiety są osobami zazdrosnymi, a podniety seksualne, które wywołuje patrzeniem na inne kobiety biorą za akt napaści na ich seksualność. Oczekiwania kobiet w stosunku do mężczyzn, jeśli chodzi o intymne kontakty damsko-męskie są ogromne. Kobiety pragną być wnikliwie zaspokojone, w innym wypadku czują się rozczarowane i zniechęcone do ponownego stosunku seksualnego.

Poza tym oczekują one od kochanka: kreatywności, pomysłowości i nieprzeciętnych sprawności manualnych. Jak udowodniono naukowo, seks nie opiera się wyłącznie na kobiecej penetracji przy użyciu męskiego narządu płciowego. Satysfakcje i spełnienie seksualne dają także podniety polegające na wzajemnych pieszczotach. Ponadto kobiety nie znoszą w łóżku rutyny. Oczekują jednak, że to partner pierwszy zaproponuje wprowadzenie zmian w ich pożyciu.

Fantazje kobiece krążą wokół stosunków o pikantnym zabarwieniu, a niekiedy przeradzają się w myśli masochistyczne. Jedną z rzeczy budzących żądze kobiet jest dominacja nad mężczyzną podczas stosunku płciowego. Zwłaszcza kobiety będące, na co dzień pod silnymi wpływami mężczyzny (życiowego partnera) podczas spółkowania pragną zamienić się rolami, aby partnera nieograniczenie zdominować. Wówczas to kobieta posiada pełną kontrolę nad sytuacją w sypialnianym łożu.

Dziesiątą rzeczą, której pragną kobiety jest to, aby partner po stosunku pozostał w łóżku i czule je przytulał. Czyją się one wówczas potrzebne, docenione, a przed wszystkim bardziej kochane. Gesty te są uważane za wyraz miłości i opiekuńczości. Poznając skrywane myśli kobiet, mężczyźni nauczą się, jak rozpoznawać ich potrzeby.

 Dodaj komentarz