sie 302011
 

Istnieje bardzo wiele sposobów pomagających urozmaicić swoje życie seksualne. I bardzo dobrze, że mamy do wyboru tyle różnych opcji, bo choćbyśmy nie wiem jak się starali, prawda jest taka, że nie unikniemy pewnego znudzenia czy przyzwyczajenia do siebie w wieloletnich związkach i małżeństwach.
erotyczne gadżety sex shop bielizna
Kiedy do naszych łóżek wkracza rutyna,  zaczynamy powielać wciąż te same schematy współżycia (kochamy się w tych samych porach, miejscach, pozycjach itd.), przychodzi czas, by coś z tym zrobić, coś zmienić. Nie czekajmy aż sytuacja sama się naprawi, bo tak się niestety nie stanie, jeśli nie przełamiemy w żaden sposób rutyny, może być tylko gorzej.

Seks jest na tyle ważną sferą w związku, że pogorszenie jego jakości wpływa na nasze wzajemne relacje z partnerem i codzienne życie. Być może zabrzmi to brutalnie, ale jednym z głównych motywów zdrad jest właśnie nuda w małżeńskim łóżku. Skoro wiemy już, jak ważne jest wprowadzanie urozmaiceń i dbanie o jakość współżycia, zastanówmy się w jaki sposób można sobie w tym pomóc.

Jednym z ciekawszych i łatwych do zrealizowania sposobów jest zakup bielizny erotycznej lub specjalnych kostiumów, przebrań z pieprzykiem. Są one dostępne w sex-shopach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych, jeśli więc wstydzimy się wybierać taki element garderoby w towarzystwie sprzedawcy, możemy zamówić go przez internet, wybierając do woli, oglądając nawet każdy model i dostając go doręczonego prosto do drzwi, zapakowanego w nie zdradzająca zawartości przesyłkę.

Teraz czas na dylemat – czy zrobić to ma mężczyzna czy kobieta? Często inicjatywa do zakupu takich strojów wychodzi ze strony mężczyzny, jednak nie czują się oni najlepiej podczas tego typu zakupów, obawiają się nie trafienia w gust partnerki. Dlatego po omówieniu pomysłu dobrze jest razem wybrać się do sklepu, a wybieranie stroju i snucie fantazji o tym, jak zostanie użyty, może być już wczesną zapowiedzią gry wstępnej.

Bielizna erotyczna damska

Jaki strój wybrać z tak wielu? Ważne jest, by rozpalał on mężczyznę, a kobieta dobrze i pewnie się w nim czuła. Istnieje kilka najczęściej wybieranych typów strojów. Damskie seksowne mundury potrafią rozpalić każdego mężczyznę. W fantazjach niejednego z nich gości piękna policjantka w kusej spódniczce i opiętej spódniczce,  przykuwająca go kajdankami i karząca za jakieś przestępstwo w bardzo przyjemny dla niego sposób… Równie lubiane są kostiumy stewardessy, pani kapitan, czy komandoski.

Nieustającą popularnością cieszy się również przebranie pielęgniarki, która może troskliwie zaopiekować się mężczyzną i spełniać jego zachcianki, byle tylko poczuł się lepiej. Podobnie działa strój francuskiej pokojówki, która staje się niewolniczo oddana i gotowa spełnić każdą prośbę. Kolejnym klasykiem jest tutaj strój niewinnej uczennicy, lolitki, która w praktyce okazuje się wcale nie być taka niewinna. Ten jeden strój angażuje obu partnerów w odgrywanie ról – mężczyzna może gać rolę srogiego profesora, który grozi wystawieniem złej oceny, chyba że… Innym pomysłem jest kostium sekretarki, która bardzo dba o wszystkie interesy swojego prezesa. Natomiast idealny dla ciemnowłosych pań, jest czerwony opięty kostium diablicy, która wodzi na pokuszenie i prowokuje do grzechu.

Czas świąt obfituje w zmianę upodobań w tej kwestii, i zimą panie kupują chętnie strój seksownej mikołajki. Tutaj role się odwracają, bo to mikołajka jest brana na kolana, nadal jednak chętnie wysłuchując życzeń swojego mężczyzny co do specjalnych prezentów jakie mu się marzą… Wielkanoc natomiast to czas dla króliczka – niekoniecznie wyglądającego jak pluszowa zabawka, raczej jak króliczek Playboya.

Oprócz takich narzucających skojarzenia co do sposobu wykorzystania kostiumów, istnieje także kilka strojów, które mogą być używane różnie. Jako przykład można podać tu bodystocking. Choć wiązany bywa on z fetyszem, jest używany także przez zwykłe osoby, doceniające po prostu jego walory estetyczne. Bodystocking może mieć postać jedno, lub dwuczęściowego kombinezonu, wykonanego z siatki podobnej do tej jaka występuje w rajstopach czy pończochach kabaretkach.

Strojem bliskim genezie bodystocking, jest również przykrywający całe ciało catsuit. Catsuit wykonany jest jednak z innych materiałów, na przykład skóry, lycry, czy lateksu. Okrywa on całe ciało warstwą ściśle przylegającego, opiętego, lekko połyskującego materiału. Kobieta ubrana w niego nasuwa skojarzenia z dziką kotką, stąd też wzięła się nazwa. Stroje takie posiadają często otwory w różnych miejscach, na przykład wycięcia na sutki, czy na miejsca intymne. Bywają także zdobione kolcami, ćwiekami i innymi elementami dodającymi drapieżności.
Jak widać, wybór strojów i przebrań ożywiających życie erotyczne jest naprawdę wielki, nie powinniśmy mieć więc trudności, aby dopasować sobie coś, co będzie nosiło się wygodnie, prezentowało nasze największe walory i oddziaływało na partnera.

  Jedna odpowiedź do “Erotyczne gadżety: kostiumy i bielizna erotyczna”

  1. a ja wam polecam perfumy – feromony które pachną identycznie jak ich oryginalne odpowiedniki. Reklama po prawej stronie a linka ana allegro

 Dodaj komentarz