lip 302013
 

Striptiz dla facetaMężczyźni to wzrokowcy, dlatego striptiz w wykonaniu partnerki seksualnej jest dla nich spełnieniem marzeń. Nie każda partnerka jest skłonna go wykonać. Partnerkom wydaje się, że nie umieją go wykonać lub czują się onieśmielone podczas striptizu. Wyzbywając się tych „słabostek” kobiety mogą swoich partnerów zadziwić, a do wspólnego życia seksualnego wprowadzić nieco fantazji i ekstrawagancji. Striptiz wymaga od partnerki przygotowania oprawy muzycznej, stroju oraz nabycia pewnego doświadczenia.

Planując taką grę wstępną warto ją przećwiczyć przed lustrem. Będzie to dobre doświadczenie niwelujące strach i nieśmiałość wobec partnera. Kobieta akceptując siebie samą, swoje ruchy i gesty staje się bardziej pewna tego, co robi.  Pomocne okazują się „filmy instruktażowe” dostępne w Internecie czy na DVD. Podpatrywanie innych kobiet jest cenną nauką, którą należy wykorzystać w praktyce. A praktyka wygląda tak, iż na wstępie należy zadbać o odpowiednią oprawę: zgasić światło, zapalić świece, włączyć relaksacyjną muzykę. Poprzez zdecydowane, ale uwodzicielskie ruchy kobieta zdejmuje po kolei warstwy wierzchnie ubrania. Kołysząc seksownie biodrami, w kształt ósemki wywołuje u partnera pożądanie i wielki podziw. Pozbywanie się ubrania niech odbywa się wraz z wyzbywaniem się skrępowania i nieśmiałości.

W wykonaniu striptizu przydają się dodatkowe gadżety.Może to być kolorowa apaszka, szal boa lub inny przedmiot kojarzony z seksualnością. Kobiece ruchy, choć zdecydowane powinny mieć powolne tempo. Niech chwila trwania striptizu będzie cierpliwym wyczekiwaniem tego, co ma się wydarzyć, tego, co ma ujrzeć mężczyzna w końcowej jej fazie. Podczas striptizu męska fantazja dochodzi do zenitu, a męskie pożądanie kobiety jest ogromne. Kobieta powinna napawać się tym widokiem – obrazem podnieconego mężczyzny i doznawać również przyjemności z wykonywania striptizu.

Ogromne znaczenie ma dobrany do striptizu ubiór, a zwłaszcza buty. Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobiety noszą wysokie szpilki, dlatego, pomimo że, na co dzień kobieta nie nosi takiego obuwia podczas striptizu jest ono niezbędne. Zbliżając się do celu – zupełnego odkrycia nagości kobiecego ciała, sam moment zdjęcia stanika niech będzie momentem trwającym jak najdłużej. Powolne opadanie ramiączek biustonosza niech będzie momentem ekscytacji i fantazjowania o tym, co po tej chwili nadejdzie. Striptiz zakończony aktem płciowym zostanie zapamiętany przez mężczyznę na wiele dni.

 Dodaj komentarz