wrz 052011
 

Według statystyk, praktycznie każdy mężczyzna się masturbuje. Ci, którzy stanowią mały procent utrzymujący, że nie uprawiają tego procederu, prawdopodobnie po prostu… nie chcą się do tego przyznać. Tak naprawdę wcale nie ma się czego wstydzić, jest to naturalna czynność, pozwalająca pozbyć się napięcia, odprężająca, działająca korzystnie na zdrowie i psychikę (o ile nie staje się przymusem).wagina vagina sztuczna cipka

Masturbują się głównie panowie nie posiadający partnerek, ale i ci, których damy serca przebywają w delegacji, mieszkają daleko, czy cierpią na regularne migreny… W związku z tym, przez lata mężczyźni opatentowali wiele różnych technik i rodzajów masturbacji, od tych najprostszych, przy użyciu wyłącznie ręki, po bardziej wymyślne, z gadżetami i akcesoriami znacznie to uprzyjemniającymi. Do takich przedmiotów, często kupowanych w sex shopach, należą miedzy innymi sztuczne pochwy.

Obecnie bez problemu można dostać je w Polsce, choć jeszcze kilka, kilkanaście lat do tyłu była to zupełna nowość, do której podchodzono ostrożnie i z dystansem. Jednak coraz większa rzesza klientów decyduje się na zakup tego towaru. Co o tym decyduje? Sztuczne pochwy nie należą do drogich, można nabyć je już za kwoty rzędu kilkudziesięciu złotych, a ich obsługa jest dziecinnie prosta, można by rzec, intuicyjna. Dostępne są różne ich rodzaje, wielkości, kolory. Produkuje się je z materiału bardzo przypominającego w dotyku prawdziwą, ludzką skórę. Mężczyźni polecają sobie nawzajem dodatkowo użycie lubrykantu do wnętrza, co sprawia, że w efekcie otrzymują doznania jak podczas kontaktu z żywą, spragnioną kobietą.

Również panie zaczęły doceniać gadżet, jakim są sztuczne pochwy. Kupują je swoim partnerom kiedy mają oni gdzieś wyjechać, albo gdy to one ich opuszczają na jakiś czas. Ostatnio sporo par korzysta także ze sztucznej pochwy jako wybawienia z problemu przedwczesnego wytrysku. Mężczyzna używa jej zanim dojdzie do zbliżenia, a po pierwszym wytrysku i zaspokojeniu się, kolejny raz może być znacznie dłuższy. Dzięki temu kobieta może odbierać większą przyjemność, co przekłada się także na zadowolenie mężczyzny z tego, że jest dobrym kochankiem. Jest to prosty, a wielce skuteczny sposób, polecany nawet przez seksuologów.

Sztuczne pochwy znajdują też zastosowanie jako śmieszny prezent na osiemnastkę lub podarunek w dniu wieczoru kawalerskiego. Jak więc widać, zastosowanie jest jedno, jednak okazje i okoliczności zakupu lub wręczenia mogą być różne.

Gdzie ją dostać? Najszybciej byłoby udać się do najbliższego seks shopu, jednak dla tych, którzy mieszkają poza miastem lub krępują się takiej wizyty, najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z bogatej oferty sklepów internetowych. Za zakupy zapłacimy przelewem, kartą, lub przy odbiorze. Gadżety zamawiane tam wysyłane są zazwyczaj w opakowaniach, które nie zdradzają swojej zawartości, ani przez kształt, ani przez nadruk czy adres nadawcy. Do tego docierają zwykle najpóźniej w ciągu kilku dni.

Jeśli chodzi o ich rodzaje – sztuczne pochwy produkowane są w wielu wariantach kolorystycznych, w różnych kształtach i formach. Wszystkie obecnie wytwarzane są z materiału który jak najlepiej stara się odwzorować kobiecą skórę w tym delikatnym miejscu. Do najpopularniejszych należą pochwy typu fleshlight, które najlepiej imitują kobiece narządy, nie tylko w dotyku, ale także na zewnątrz, gdzie odwzorowane są z wielką dokładnością. Co ciekawe, wiele z nich jest realistycznymi, dokładnymi replikami narządów gwiazd porno, różniącymi się od siebie tak, jak różnią się pochwy kobiet. Wielbicielom talentów i wdzięków owych gwiazd zapewni to jeszcze silniejsze doznania. Kolejnym ciekawym wariantem jest jeszcze sztuczna pochwa dziewicy, z którą za każdym razem można przeżywać pierwszy raz. Ma ona wielu swoich zwolenników.

Tradycyjnie pochwy te mają formę rączki z plastiku lub innego materiału, wyłożonego sztuczną skórą. Są jednak i takie masturbatory, które początkowo wyglądają inaczej. Hitem staje się ukryte w skorupce jajko, które jest małym wydawałoby się, fragmentem przypominającego silikon materiału, jednak po nałożeniu go na żołądź członka, można go rozciągać na całą długość, a że wewnątrz znajdują się rozmaite masujące wypustki, w każdym modelu inne, daje to iście nieziemską przyjemność. Tak oto najnowsze technologie służą przyjemności.

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka: otóż od pewnego czasu, dmuchane lalki, sztuczne pochwy i gadżety wprost ze sklepów erotycznych, to sprzęt, według resortu finansów… rehabilitacyjny i w związku z tym nie jest obłożony podatkiem VAT. Dlatego ich ceny są dość przyjazne konsumentowi, a kupując je zawsze możemy utrzymywać, że nabyliśmy właśnie sprzęt do rehabilitacji…

 Dodaj komentarz