lip 012011
 

Sztuka flirtu.

Za nami pierwsza randka, po niej następna i następna. Wszystko schodzi na dobry tor do poważnego związku i bycia ze sobą coraz bliżej. Żeby jednak doszło do wzajemnych pieszczot, do seksu na różne sposoby i odkrywania swojego ciała, trzeba najpierw, rozkochać w sobie kobietę, sprawić, by czuła się ona wyjątkową, niepowtarzalną, wspaniałą i uroczą.

Kobiety kochają flirt na różne sposoby, uwielbiają go, gdyż wtedy czują się atrakcyjne i pewne siebie. Jak więc rozkochać w sobie kobietę? Jak sprawić, by poczuła w brzuchu motylki, a jej myśli krążyły, tylko wokół tego zainteresowanego nią mężczyzny?

Sztuka flirtuNiektórzy faceci mają wrodzony talent uwodzenia kobiet i rozkochiwania ich w sobie, inni po prostu, muszą się tego nauczyć. By móc rozkochać w sobie kobietę, trzeba dobrze wyglądać. Dobry zapach, porządne ubranie, estetyka i to coś, co sprawia, że kobieta nie może się oprzeć mężczyźnie są najważniejsze. Mężczyzna nigdy bowiem nie rozkocha w sobie kobiety, jeśli nie będzie na to zwracał uwagi.

Inną ważną rzeczą, jest mowa ciała i słowa, jakie padają z ust mężczyzny, w stosunku do kobiety. Trzeba bowiem umieć zarówno mówić, jak i słuchać. Trzeba zaciekawiać kobietę, swoim sposobem  mówienia, patrzenia na świat i postrzegania niektórych tematów. Trzeba również pokazać jej, że umie się słuchać i że kobieta może na tym ramieniu się wyżalić i wypłakać.

Miłość to jest wspaniałe uczucie. To stan , w którym dwoje osób, przeżywa euforię i podniecenie. To początkowo zauroczenie, następnie zakochanie. Później zaś, z tego wszystkiego zradza się miłość.

By rozkochać w sobie kobietę, czasami potrzeba chwili, czasami trzeba wielu miesięcy. Jeśli bowiem zależy nam na tej kobiecie, czas nie gra roli, jest nawet bardziej pociągający. Zdobywanie kobiety jest bowiem dla mężczyzny czymś, niemożliwym do opisania. Jest czymś, co go nakręca i daje siłę do życia.

Co najważniejsze w tym stanie, trzeba odróżnić miłość od zakochania. Są to dwa różne uczucia, w których jedno po dłuższym czasie, przeradza się w drugie.

Zakochanie to stan, w którym się uzależnia od myślenia o kimś. To stan, w którym dana osoba, nie może się na niczym skupić, każda jej myśl, każde działanie, obraca się wokół tej osoby. To stan, w którym tak jak narkoman musi przyjąć odpowiednią dawkę narkotyku, tak ta osoba, musi spotkać się z tą drugą, by móc normalnie funkcjonować.

Z samej już definicji zakochania, wynika jak rozkochać w sobie kobietę. Trzeba po prostu robić wszystko, by ona o tobie myślała. Jeśli jesteście już po kilku randkach, można zdecydować się na więcej, chodzi bowiem o zrobienie czegoś, co sprawi, że ona nie będzie mogła zapomnieć chwil spędzonych razem, czasu, któremu jej poświeciłeś i słów, które do niej wypowiedziałeś.Jak rozkochać w sobie kobietę

Mężczyzna powinien być zaskakujący, nagły pocałunek w środku miasta, namiętnie objęcie podczas spaceru. To na nie naprawdę działa!

Poza tym, mężczyzna powinien zaskakiwać kobietę, mówić jej coś, czego nigdy wcześniej nie słyszała. Mężczyzna też, powinien zwracać uwagę na wszelkie szczegóły, które dotyczą jej osoby, powinien prawić komplementy, pokazywać, że w jego oczach, ta kobieta jest idealna, cudowna i wyjątkowa.

Dziś wiele kobiet, zwraca również uwagę na dobry seks. Nie oszukujmy się, dawno już odeszliśmy od stereotypów, gdzie istniał seks tylko po ślubie, czy też w lepszych przypadkach, seks, po wielu latach wzajemnego bycia ze sobą. Dziś, seks jest bardzo ważnym uzupełnieniem chodzenia ze sobą. Wiele kobiet, poprzez łóżko właśnie zakochuje się w mężczyznach.

Nie można się oszukiwać, sfera seksualna jest dla nas wszystkich bardzo ważna. Są to nadzwyczajne odczucia, których nie jest w stanie się osiągnąć poprzez rozmowę lub poprzez wzajemne wykonywanie czynności. Seks jest niewątpliwie jedną z rzeczy, które dwoje ludzi łączy i które sprawia, że kobieta wchodzi w stan euforii i pożądania tego mężczyzny.

Jednak by tak było, musi on zrobić wszystko, by ten seks, był równie dobry, jak wspólne spędzanie czasu, wzajemne hobby, czy po prostu rozmowy o wszystkim i o niczym. Seks ma zapewnić coś takiego, co sprawi, że kobieta, nie będzie w stanie, myśleć o niczym innym, jak tylko o tym mężczyźnie.

Jedyna rzecz, o której trzeba pamiętać we flircie. Na niego składa się wszystko: rozmowy, wzajemne pieszczoty, pocałunki, miłe komplementy i to, co kończy flirt, a zaczyna się czasem zakochania i bycia ze sobą- seks.

Niezależnie, jak dobry by on nie był, nie może zastąpić wszystkiego, bowiem we wszystkim trzeba znać umiar i granice zdrowego rozsądku. Na wszystko jest miejsce i wszystko trzeba ze sobą łączyć, jeśli się chce być naprawdę szczęśliwym

Tak więc flirtowanie wcale nie jest trudną sztuką, wymaga wielu wyrzeczeń, czasami nauki, ale jest czymś, co stanowi podstawę życia, co daje siłę do funkcjonowania w świecie i co jest podstawą do osiągnięcia pełnego szczęścia.

  Jedna odpowiedź do “Jak rozkochać kobietę? – Poradnik cz. 3”

  1. Pozycje są naprawdę warte zobaczenia, komentarze pod nimi są najlepszą rekomendacją, ale artykuły… Jak rozkochać kobietę? Jaki kształt ma grusza?

 Dodaj komentarz