sty 202012
 

Dzisiejszy świat pędzi do przodu w zastraszającym tempie. W tym biegu nie ma miejsca na słabości i defekty. W ten sposób przynajmniej próbują przedstawiać i kreować go media. W ten sposób także my sami zaczynamy działać i myśleć. Codziennie jesteśmy zalewani przez reklamy z których uśmiechają się do nas piękne kobiety i przystojni mężczyźni. Każda kobieta w reklamie ma oczywiście wymiary 90-60-90, natomiast każdy mężczyzna to wysportowany osiłek o zawadiackim spojrzenipowiększanie penisau.

Przy takim natłoku tych pięknych, idealnych ludzi nie trudno popaść w kompleksy. Do tego wszystkiego należałoby dodać, że został wykreowany dziwny pogląd, że mężczyzna powinien móc i chcieć uprawiać seks zawsze i wszędzie. Nie ważne, czy jest to miejsce publiczne, czy nie. Dzisiaj nie ma żadnych świętości, aby udowodnić swoją męskość powinien móc kopulować zawsze. Do tego wszystkiego oczywiście dobrze by było, aby był hojnie obdarzony przez naturę. W tym właśnie punkcie dochodzimy do meritum.

Otóż w internecie można coraz częściej natknąć się na reklamy oferujące powiększanie penisa. Mało tego, coraz większa liczba mężczyzn próbuje iść tropem tych reklam i korzystać z owych dobrodziejstw mając nadzieję na powiększenie o choćby centymetr swojego przyrodzenia. Wszystko oczywiście po to, aby zadowolić swoją partnerkę. Mało kto jednak zastanawia się nad tym, czy nie jest to aby wyrzucanie pieniędzy w błoto. Mało tego, niektóre z tych urządzeń mogą wyrządzić więcej szkód niż dobrego. Skoro więc już decydujemy się na taki krok to warto byłoby wcześniej podjąć działania od strony medycznej i skonsultować z lekarzem, czy dane urządzenie nas nie okaleczy.

Oczywiście w tym momencie dochodzimy do punktu w którym może pojawić się wstyd i zażenowanie. Bo jak tu z lekarzem rozmawiać na temat chęci powiększenia penisa. Na domiar złego może się przecież przytrafić młoda lekarka której nie bardzo mielibyśmy ochotę opowiadać o naszym „małym kłopocie”. Niestety, ale prędzej czy później będziemy musieli się jednak przełamać. Jeżeli faktycznie chcemy doprowadzić do nieznacznego powiększenia naszego członka, to niestety na tę chwilę jedyny trwałym powiększeniem go, jest operacja.

Wszystkie inne specyfiki, maści, tabletki, pierścienie, czy pompki mają wątpliwe działanie. Jeśli już jednak uda się i nasz członek nieznacznie się wydłuży, lub zgrubnie, to jest to krótkotrwała reakcja i po pewnym czasie wraca do punktu wyjścia. Takie reakcje zachodzą najczęściej w wyniku np. „napompowania”większej ilości krwi niż zazwyczaj, przez co jego rzeczywista wielkość wzrasta. Kiedy jednak przestaniemy stosować urządzenie krew zaczyna być tłoczona nadal w ten sam sposób w jaki dzieje się to przez całe nasze życie. Niestety, ale własnej biologii nie oszukamy. Jeżeli jednak uważamy, że mamy problem, a nie zamierzamy kłaść się specjalnie z tego powodu na stole operacyjnym to nie powinniśmy się załamywać.

powiększanie penisaStare, żartobliwe powiedzenie „nie ważne jakim pędzlem się maluje, lecz ważne jak” jest jak najbardziej prawdziwe. Nie trzeba mieć olbrzymiego członka aby być wspaniałym kochankiem i potrafić zaspokoić partnerkę. Najważniejsze jest uczucie jakim obdarowujemy partnerkę, technika jakiej używamy, sposób dotykania itp. Zdarzają się przypadki, że kobieta osiąga orgazm bez konieczności penetracji. Jeżeli już jednak czujemy pewien dyskomfort podczas stosunku, a w naszej głowie słyszymy głos który powtarza nam „on jest mały, za mały!” to warto poczytać kamasutrę.

W tej książce można odnaleźć techniki miłosne które pozwolą nam na głębszą penetrację, przez co zapewnimy kobiecie więcej przyjemności. Najważniejsze mimo wszystko to to, aby nie przejmować się tym jak zostaliśmy obdarzeni przez naturę. Nie popadać w kompleksy i szukać kolejnych metod i technik które sprawią, że będziemy dobrymi kochankami w oczach kobiety. Poza tym jest dużo więcej istotniejszych spraw i rzeczy na których powinniśmy się skupić w związku niż  seks. Nie dajmy się więc ciągnąć za nos mass mediom i miejmy swoje zdanie na każdy temat, na temat seksu również.

 

 Dodaj komentarz