cze 032014
 

Problemy z erekcją u mężczyznMężczyzna od dawien dawna ma w sobie zakorzeniony stosunek do dominacji nad kobietą. Jego męskość jest widoczna w jego zachowaniu i usposobieniu, choć najważniejszą kwestią w poczuciu się prawdziwym mężczyzną jest spełnienie seksualne. To podczas współżycia seksualnego mężczyzna musi stanąć na wysokości zadania i zaspokoić pragnienia kobiety. W przeciwnym wypadku dochodzi do jego samokrytyki, która jeśli trwa przez dłuższy okres czasu może doprowadzić nawet do depresji. Niestety coraz częściej odnotowuje się u mężczyzn problemy z erekcją, wynikające z różnych przyczyn.

Dotarcie do przyczyn tych problemów pozwalają poznać istotę problemu oraz zastosować prawidłowe leczenie. Powodów męskiej dysfunkcji w wielu przypadkach należy doszukiwać się w psychice mężczyzny lub jego fizjologii. Jedną z najczęstszych przyczyn jest stres i zmęczenie. Długotrwały stres może być czynnikiem wielu poważnych chorób, a dysfunkcja erekcji to jedna z nich. Męska psychika to bardzo skomplikowany wytwór, który czasem powoduje niemoc seksualną. Mężczyzna, który nie odczuwa zadowolenia seksualnego, czuje się niedoceniony w sypialni lub też marzy o nieprzeciętnych igraszkach nie będzie spełniać się, jako stuprocentowy „samiec”. Kobieta, którą wybierze na swoją partnerkę seksualną powinna zachować szczególną cierpliwość i pod żadnym pozorem nie wypominać mężczyźnie jego niemocy. Tym bardziej, że nie wiadomo, jakie ma ona podłoże. Być może odpowiedzialne za to są ukryte choroby, między innymi: miażdżyca, zaburzenia neurologiczne i hormonalne, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz zabiegi pooperacyjne na gruczole krokowym.

Stwierdzone zaburzenia erekcji wymagają od mężczyzny i jego partnerki, prawidłowego podejścia do problemu. W żadnym wypadku partnerzy nie mogą obwiniać się nawzajem za ten stan rzeczy. Tylko wspólne działania doprowadzą do zażegnania męskiej przypadłości, a kochankowie będą odczuwać satysfakcję ze współżycia. Jeśli problem ma swoje źródło w sferze psychogennej, to pomóc może dowartościowanie mężczyzny przez kobietę oraz ich wzajemna, szczera rozmowa. Niekiedy wyeliminowanie niskiej samooceny mężczyzny i lęku przed współżyciem potrafi więcej zdziałać, aniżeli popularne środki farmaceutyczne, takie jak Viagra.

Poza tym mężczyźni są równie uczuciowi, co kobiety, dlatego to od ich partnerki seksualnej zależy, czy poczują się przy niej pewniej i, czy będzie na nich ciążyło brzemię stuprocentowego macho. Badania potwierdziły również, iż mężczyźni to głównie wzrokowcy, zatem ich obiekt pożądania powinien emanować seksapilem. Tylko wówczas ich krew szybciej krąży, co z medycznego punktu widzenia sprawia, że wpływa ona do męskiego narządu (penisa) wywołując jego pęcznienie. Seksualność partnerki jest obok jej delikatności i cierpliwości sprawą nadrzędną. Adekwatna do niej jest szczera rozmowa. Być może mężczyzna jest znudzony w łożu i pragnie wypróbować nowych doznań seksualnych. Wspólne rozmowy na temat seksu, pozycji seksualnych oraz własnych oczekiwań mogą również być podniecające i doprowadzić do erekcji.

W celu rozwiązania problemu męskiej niemocy można posłużyć się też dodatkowymi stymulatorami w postaci gadżetów seksualnych, podniecającej bielizny, afrodyzjaków, a nawet zapachu feromonów. Jedno jest pewne, wyłącznie wspólne dążenia partnerów dadzą pozytywny skutek i zadowolenie seksualne obu ze stron. Zachęca się także do uprawiania sportów, stosowania niskotłuszczowej diety opartej na dużych ilościach ryb i warzyw oraz nie spożywania nadmiernych ilości alkoholu i palenia papierosów.

  4 Odpowiedzi do “Problemy z erekcją u mężczyzn”

 1. Jestem po 40.
  Od kilku tyg, podczas gry wstępnej z moją lubą mój sprzęt sam pokazuje że powinniśmy już przejść do ataku (mocny wzwód), a jak przychodzi co do czego (wkładam go do środka) to po 5 min opada.

  Potem jak go wyciągam i zaczynamy się pieścić to znów staje, a jak go wkładam to znowu kaplica i tak w koło Macieju. Czy grozi mi impotencja, czym to może być spowodowane?

  Generalnie ostatnio prowadzę spokojny tryb życia, ale za to jeszcze kilka lat temu moje życie to było jedno wielkie „sex, drug and rock and roll”. Od czego powinienem zacząć?

  Byście doradzili jakieś naturalne preparaty albo sposoby na wzmocnienie

 2. Jozku, sprobuj pompek do penisa. Pompuja one krew do penisa przez co tworza solidny wzwod. Wybierz tylko cos lepszego (czyli drozszego), niz jakis chinski wynalazek.

 3. Na pompkę chyba się na razie nie zdecyduje, ale dzięki za radę. Kolega mi podesłał ( http://bit.ly/SekretCasanovy ) zamierzam przetestować te informacje.

 4. ha ha , mam 49 lat , fakt nigdy nie miałem problemów ze swoim sprzętem .

  teraz to już w ogóle nie mam , bo robię seks z moją małżonką w dni suche , czyli po chrześcijańsku .

  dlatego nie mam najmniejszego problemu z erekcją , po prostu cały dowcip polega na tym , że oboje z żoną

  czekamy z niecierpliwością na seks .nie robimy go kiedy na mam się zachce , tylko MUSIMY cierpliwie czekać .

  SPRÓBUJCIE NAPRAWDĘ WARTO !!!!!!!

 Dodaj komentarz