lut 152011
 

Seksowna Bielizna dla mężczyznMężczyzna w oczach kobiety powinien  być męski, postawny, mieć odrobinę powagi, lekkości ducha. Krótko mówiąc powinien wyglądać jak mężny gladiator, który w swoich wielkich, ciepłych ramionach utuli kobietę. Bielizna mężczyzny wiele o nim potrafi powiedzieć- tak samo jak bielizna kobieta. Ale skupmy się na mężczyznach. Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie jaką mamy męską bieliznę. Jest ona nieco mniej skomplikowana niż kobieca, ale nie ogranicza się do pary jednolitych majtek. Do męskiej bielizny zaliczamy takie części garderoby jak bokserki, kalesony, kąpielówki, piżamy, podkoszulki, skarpetki, slipy, stringi, szlafroki…

Seksowna bielizna to taka, która pobudza wyobraźnię partnera i w pewien sposób nakłania nas do intymnego spotkania czy gry wstępnej. Odrzućmy więc te części bielizny, które w żaden sposób nie pobudzają naszych zmysłów. Zdejmijmy ze swojego gladiatora kalesony, piżamę, skarpety, szlafrok. Niech zostanie w samych bokserkach i podkoszulce. Taki widok odpowiednio działa na kobietę. Mężczyzna ubrany w obcisłe bokserki nie raz uwypuklany jest na bieliźnianych reklamach. Taka reklama nie tylko działa na kobietę ale i na mężczyznę. Kupując te same bokserki z pewnością będzie oddziaływał na kobietę podobnie. Mężczyzna mający na sobie stringi również wygląda seksownie. Jednak panowie nie czują się najlepiej w takim stroju. Odpowiednio komentują założenie takiej bielizny przez innego mężczyznę. Co na to kobiety? Tutaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Kobiety uwielbiają podziwiać męskie pośladki! Nie krępujmy się więc ich pokazywać. Innym elementem bielizny są różnego rodzaju szorty i kostiumy czy stroje. Przebierając się za marynarza, policjanta czy innego mundurowego dodajemy pikanterii. Jak wiadomo- kobiety uwielbiają mundurowych.

Seksowna bielizna dla mężczyzn to jednak nie tylko dwa rodzaje majtek. Briefs to inny odpowiednik slipów, które są bardziej wycięte, przylegające. Thongs to kawałek materiału zakrywającego ‘skarby’, który trzyma się na dwóch paskach- w talii i między pośladkami. Innymi majtkami są jockstrap, które zakrywają genitalia, a z kolei na pośladkach mamy dwa paski. Jak więc widzimy, męska bielizna też potrafi kusić.

  Jedna odpowiedź do “Seksowna bielizna dla mężczyzn”

  1. Lubię kalesony.

 Dodaj komentarz