maj 142011
 

Kobieta to dość skomplikowana „maszyna” dla mężczyzny. Więcej emocji, więcej zachowań, reakcji. Erotyczne zachowania wydają się zbyt skomplikowane by móc je odczytać. Uczeni stwierdzili, że spośród ponad pięćdziesięciu najbardziej wysyłanych przez kobietę sygnałów, mężczyźni rozróżniają jedynie dziesięć.

Panowie – to zbyt mało by zadowolić kobietę i spełnić jej najskrytsze marzenia. Zastanówmy się więc jak pomóc samemu sobie. Na co powinniśmy zwracać uwagę, żeby nasza kobieta po zakończeniu współżycia nie odwróciła się od nas plecami i zaczęła czytać gazetę- co zdarza się często. Orgazm mężczyźni osiągają znacznie szybciej, znacznie szybciej i łatwiej ich zadowolić. Jednak kobieta potrzebuje nieco więcej uwagi i „pracy”. Postarajmy się więc odgadnąć czego pragną kobiety.

Istnieje powiedzenie, które potrafi zrujnować najpiękniejszą chwile – „ kiedy kobieta mówi nie, to znaczy tak”. Czyżby kobieta nie wiedziała czego tak naprawdę chce? Czy kobieta mówi odwrotnie niż myśli? Nie podejmujmy decyzji za nią. Jeśli daje znaki, że nie ma ochoty na seks, nie nalegajmy rozkładając jej nogi i nie kładźmy się na niej jak bezwładny kołek licząc na jakąkolwiek aktywność seksualną.

Kiedy kobieta nie ma ochoty na współżycie? Gdy jest przygnębiona, źle się czuje ( i nie mówimy tu o udawanym bólu głowy), gdy partner jest niedelikatny, nie spełnia jej wymagań, przestał się starać nie tylko w strefie erotycznej ale i we wspólnym życiu.  Odwracanie się jednak nie jest stanowczym „nie”. Trzeba umieć odpowiednio postępować z delikatnym kwiatem jakim jest kobieta. Gdyby mężczyzna położył się za nią, delikatnie objął, wysłuchał jej wyżaleń, pocałował, mógłby liczyć na coś więcej. Do niczego nie zmuszajmy- kobieta sama dobrze wie, czego chce.

Znaki seksualne kobiet, kiedy kobieta ma ochotę na seksKobieta mająca ochotę na współżycie może zachowywać się różnie – każda jest inna. Zupełnie inna. Jedna kobieta może wskoczyć nam na kolana zaczynając już od początku grę wstępną, inna z kolei potrzebuje zachęty, pocałunków, przytulenia.

Próbujmy panowie! Jeśli wasza partnerka jest zła, marudna, postarajcie się ją rozśmieszyć, uspokoić, poprawić jej humor. Dopiero wtedy starajcie się o zbliżenie. Seks w nerwach to nic przyjemnego.

Partnerka może w różny sposób pokazywać swoje nastroje, podniecenie – nie tylko poprzez słowa i oczywiste gesty. Już samo uniesienie brwi przez kobietę oznacza zainteresowanie. Jest to zachowanie zupełnie instynktowne. Rozchylenie ust podczas gdy nasza kobieta patrzy nam w oczy, świadczy o pożądaniu. Przejdźmy do bardziej zjawiskowych oznak.

Kobieta, która ociera się o mężczyznę biustem, ma ochotę na „więcej”. Uwodzicielskie wpatrywanie się w oczy wybranka samo w sobie jest czarujące, mówi „zajmij się mną”. Obejmowanie partnera rękoma, nogami daje sygnał, że jest gotowa na zbliżenie i ponagla nas pocałunkami. Gładzenie włosów to nie tylko „głaskanie” to słowa „mam na ciebie ochotę” zamknięte w gestach. Eksponowanie biustu przez nachylanie się, poprawianie go, wyraźnie zwraca na niego uwagę. Nie siedź więc bezczynnie wpatrując się w piersi zajmij się nimi.

To samo dotyczy innych części ciała. Kobieta która nadmiernie masuje się po stopie, szyi, policzku pokazuje które miejsce wymaga zainteresowania. Nie bądźmy więc na to obojętni. Wzorce nie zawsze będą pasować do naszej kobiety. Traktujmy ja więc indywidualnie, z wyczuciem, tak by czuła się obiektem zainteresowania, a nie obiektem badań.

Jak widzimy – sygnałów seksualnych u kobiety jest bardzo wiele. Każdy gest, ruch powiek, ust coś znaczy. Kiedy kobieta rozchyla usta nie oznacza to jednak w stu procentach podniecenia. Patrzmy też na oczy, zachowanie ciała. Być może są to oznaki zmęczenia, a nie pobudzenia. Seksualność kobiet jest skomplikowana. Zachowania, które są zachętą do stosunku nie mówią konkretnie o samej penetracji, ale o drodze do rozkoszy jaką kobieta chce przeżyć. Mężczyźni powinni więc krok po kroku zdobywać kobietę, bacznie obserwując jej zachowania by w żaden sposób jej nie zrazić ani urazić. Pamiętajmy o tym, że jedno niewłaściwe zachowanie może zrujnować wspaniałe zbliżenie.

Mężczyźni skupiają się głównie na dwóch punktach na ciele kobiety: pochwie oraz piersiach. Panowie powinni skupić się również na takich miejscach jak płatki uszu, dolna warga ust, policzki, uda, stopy- pielęgnujmy je, pieśćmy. Sfera intymna kobiety to bardzo duży obszar, który wymaga poznania oraz doznań, dzięki czemu samo zbliżenie będzie przyjemniejsze i niezapomniane. Gra wstępna z pewnością pozwoli nam na dokładne zbadania ciała naszej partnerki i odkrycie tych mniej intymnych punktów, które być może dają jej więcej niż te intymne. Warto więc spróbować i pobawić się w odkrywcę, by zachęcić kobietę do powtórzenia zbliżenia, które będzie nie tylko przyjemne ale i magiczne.

  3 Odpowiedzi do “Znaki seksualne wysyłane przez kobiety”

  1. hehe ale łopatologicznie opisane 😛 no cóż, może są takie przypadki którym się na coś ten poradnik przyda 😉

  2. Damn, jestem takim zbuczuchem, czy to wy się nie znacie na kobietach? 😀

  3. To co piszecie jest niby oczywiste, ale wielu mężczyzn o ty nie wie, a nawet jeśli wie to ich zachłanna żądza zaspokojenia siebie jest tak wielka, że nie potrafią nad nią zapanować.
    Współżycie z kobietą wymaga romantyzmu i delikatności.Jestem już bardzo doświadczony, przy moich 64 latach zdarza mi się współżyć z różnymi partnerkami i proszę mi wierzyć każda jest inna, ale wszystkie tak samo oczekują (pragną) długich i wykwintnych pieszczot, im dłuższe pieszczoty tym lepszy finał.
    Wychowałem się na podręczniku Michaliny Wisłockiej Sztuka Kochania, który w momencie pierwszego wydania był wręcz obrazoburczy, a z drugiej strony był hitem.
    Wiem, że było wiele wznowień więc polecam wszystkim czerpanie wiedz z niego.

 Dodaj komentarz