sty 042013
 

Seks poligamia swingingSwingers – swingowanie

Seks z tym samym partnerem przez lata prędzej, czy później przestaje być tak ekscytujący, jak na początku związku. Być może wynika to z tego, że aby jakość życia erotycznego była wysoka, potrzebujemy ciągle nowych bodźców i odmiany. Jak więc poradzić sobie z nudą w łóżku, gdy jednocześnie nie chcemy zdradzać partnera?

Jeśli tylko jesteśmy otwarci na zabawę, odważni i chcemy zaznać czegoś nowego, to warto spróbować zabawy, którą w latach pięćdziesiątych Amerykanie nazywali „zamianą żon”. Mamy tutaj na myśli, wymianę partnerów seksualnych pomiędzy parami. Swingersi, bo tak nazywamy ich współcześnie, stanowią coraz większą grupę społeczną – wyjątkowo zadowoloną ze swojego życia erotycznego. Okazuje się bowiem, że kontrolowana zdrada, czy też obserwacja partnera podczas pieszczot z innym partnerem może być niezwykle ekscytująca. Jednocześnie zaś, będzie zabezpieczeniem przed nudą w łóżku i wypaleniem.

Zabawę w erotyczne swingowanie, rozpocząć można na jeden z kilku sposobów. Po pierwsze, można poszukać pary, chętnej na wspólne igraszki łóżkowe na jednym z wielu portali randkowych. Jeśli przypadniecie sobie do gustu, to łatwo będzie zaaranżować sytuację, w której oddacie się zabawie. Oczywiście, można także w otoczeniu swoich znajomych i przyjaciół poszukać chętnych do seksu z zamianą partnera – tak dzieje się często szczególnie w grupie starszych swingersów – tych powyżej czterdziestego, bądź pięćdziesiątego roku życia. Wybór partnerów tą drogą, zapewnia z całą pewnością większy komfort intymny i jest doskonałym sposobem na urozmaicenie wspólnych imprez. Swinging w tej formie jest zabawą w bezpiecznej i zamkniętej przestrzeni.

Drugim sposobem na znalezienie partnerów seksualnych do „wymiany” jest wizyta w klubie dla swingersów. Takich miejsc przybywa w naszym kraju z roku na rok. Są one, co oczywiste, dobrze zamaskowane. Jeśli jednak poszukamy, na pewno znajdziemy w swojej okolicy lokal, w którym odbywają się takie spotkania. Wiele informacji na ten temat można odnaleźć na rozlicznych forach internetowych zrzeszających swingersów. Spotkania w takich klubach są odpowiednio zaaranżowane – uczestnicy przy wejściu dostają zazwyczaj opaski, których kolor wyraźnie zaznacza oczekiwania od poznanych podczas imprezy osób. Można oczekiwać jedynie dotyku, pettingu, bądź też klasycznego seksu. Co ważne, idąc na takie spotkanie, nie mamy obowiązku nawiązać kontaktu z każdym, kto tego oczekuje – sami podejmujemy decyzję, czy napotkane osoby są dla nas atrakcyjne seksualnie. Ta odmiana swingowania jest bardziej nieprzewidywalna i może dać sporo przyjemności – oczywiście, jeśli mamy wystarczająco dużo odwagi, a taki, dość przygodny sex nas podnieca.

Swinging może przyjmować różne postaci. Najczęściej, kojarzy się nam z klasycznym seksem grupowym, a więc takim, gdzie trzy, cztery, bądź więcej osób kocha się ze sobą jednocześnie. To jednak nie jest klasyczny swinging. Zazwyczaj osoby podejmujące takie zabawy, po prostu wymieniają się partnerami i uprawiają klasyczny sex. Oczywiście, wiązać się to może z obserwacją stosunku przez jednego z partnera – tę odmianę nazywa się open swinging. Zamkniętym swingingiem jest zaś sytuacja, gdy partnerzy nie obserwują swoich relacji erotycznych z innymi. Zabawę ograniczyć można także jedynie do gry wstępnej – pettingu, czy też stymulacji oralnej z innym kochankiem, a potem przejść do klasycznego seksu.

Możliwości, jakie daje swinging są naprawdę duże. To świetny sposób na ustrzeżenie się przed monotonią i wypaleniem w łóżku. Ten sposób na zapobiegnięcie nudzie w pożyciu erotycznym sprawdza się jednak tylko wtedy, gdy oboje partnerzy chcą zakosztować tego typu rozrywek. To zaś, wymaga dojrzałości, pełnego zaufania i otwartości. Jeśli więc nie boicie się i chcecie sobie zapewnić rozrywkę łóżku – z całą pewnością warto spróbować życia swingersów!

  2 Odpowiedzi do “Czym jest swinging?”

  1. A my trochę doświadczeń ze swingowania, i opisaliśmy je w Pamiętnikach Swingersów:) Poszukajcie w google;)

  2. Potwierdzamy to co napisała Gośka. Jest bardzo kolorowo – nie ma miejsca na nudę. Też proponujemy wygooglać: Swingersi…Swingowanie…

 Dodaj komentarz