paź 112011
 

Petting jest pierwszym krokiem do współżycia seksualnego. Każdy stosunek poprzedzony jest pieszczotami okolic intymnych. Petting uprawiany jest głównie przez młodych ludzi, którzy nie chcą jeszcze współżyć, ale chcą poznawać swoje ciała i osiągać wspólne orgazmy.

Choć petting uprawiają głównie młodzi ludzie, to warto by nikt o nim nie zapominał- to doskonała forma stymulacji, która pozwala osiągnąć satysfakcjonujący orgazm po stosunku. Istnieje wiele form pettingu, które doprowadzą partnera do orgazmu. Pieszczoty seks miłość gra wstępnaDo stymulacji używa się głównie dłoni, języka i ust. Wydaje się, że pieszczoty nie są trudne, jednak nie tak łatwo doprowadzić kochanka do orgazmu. Należy wiedzieć, jakie miejsca i w jaki sposób trzeba stymulować, by doprowadzić do szczęśliwego finału. Trzeba jednak wiedzieć, że znane techniki należy zawsze dopasowywać do osoby, na każdego z nas działają zupełnie inne rzeczy. Dlatego trzeba dobrze poznawać ciało i potrzeby partnera, żeby móc go doprowadzić do orgazmu.

Petting zazwyczaj rozpoczynamy od dotyku. Niekoniecznie musimy od razu stymulować nagie ciało, pieszczoty rozpoczynają się od całkiem przypadkowych zetknięć. Kiedy jesteśmy blisko siebie wystarczy się o siebie otrzeć lub niby przypadkowo dotknąć miejsc erogennych partnera. Takie dotykanie z zaskoczenia zawsze są bardzo podniecające i stanowią doskonałą grę wstępną do pettingu.

Ciekawym wstępem może być również samo rozbieranie. Nigdy nie przerywajmy namiętnych pocałunków i nie zaczynajmy się sami rozbierać (chyba, że wykonujemy striptiz). Pozwólmy partnerowi ściągać z nas po kolei wszystkie ubrania, aby dodatkowo podnieść temperaturę możemy zsuwać ubrania językiem i zębami.

Aby doprowadzić partnera do rozkoszy musimy pamiętać o tym, aby nie zaczynać pieszczot od razu od stref najbardziej erogennych. Lepiej zacząć np. od delikatnego dotykania ramion czy całowania szyi. Można zacząć od samej góry- najpierw całując usta, by potem zejść coraz niżej. Choć każdy chce od razu zejść na sam dół to lepiej jest zatrzymać się trochę wyżej i subtelnie omijać organy płciowe. W przypadku kobiet warto się zatrzymać na dłuższy czas nad masowaniem i całowaniem piersi. Niewiele osób o tym wie, ale kobiety potrafią osiągać orgazmy sutkowe! Oczywiście jest to niezwykle rzadkie, gdyż wymaga naprawdę umiejętnego stymulowania piersi, żeby kobieta mogła osiągnąć prawdziwy orgazm.

Później możemy zejść jeszcze niżej, ale nadal omijamy miejsca intymne. Do szału naszych partnerów doprowadzi pieszczenie rękami i językiem ud i pośladków. Po takim „wstępnym” pettingu możemy przejść do pieszczenia okolic intymnych, najbardziej ukrwionych, a przez to najbardziej erogennych. Aby jeszcze bardziej podniecić partnera można dotknąć ręką lub językiem penisa czy waginy a następnie znowu wrócić na chwilę do górnych partii.

W przypadku mężczyzn kobiety powinny szczególnie zadbać o pieszczenie penisa i jąder. Na początek można pieścić członka rękami, a potem wspomóc się językiem. Petting odbywa się bez użycia ust, czyli mężczyzna nie wprowadza członka do ust partnerki. Wtedy mówimy już o seksie oralnym. Bardzo często jednak pieszczenie dłońmi partnera przechodzi w seks oralny, mężczyzna pieści językiem i ustami waginę a kobieta bierze całego członka bo buzi i go ssie.Pieszczoty

Bardzo często kobiety zadają pytania w jaki sposób pieścić członka swojego partnera, żeby sprawić mu satysfakcję. Przede wszystkim trzeba wczuć się w podniecenie mężczyzny i odpowiednio zmniejszać i zwiększać tempo ruchów dopasowując się do jego podniecenia. Wiele osób do stymulowania członka dokłada też pieszczenie jąder a nawet odbytu. Odbyt jest bardzo ukrwionym miejscem wywołującym silne podniecenie, dlatego warto delikatnie je stymulować. Na pewno, kiedy będziemy pieścić członka partnera, a przy okazji zajmiemy się dotykaniem jego odbytu to partner osiągnie cudowny orgazm.

Ciekawą formą pettingu, którą uwielbiają mężczyźni jest wkładanie członka pomiędzy piersi partnerki i uprawianie w ten sposób seksu. Partnerka powinna w tym czasie zaciskać piersi, żeby ciaśniej otaczały penisa i szybciej doprowadziły partnera do orgazmu. Jest to tzw. seks po hiszpańsku lub pozycja na hiszpana. W późniejszym czasie do pettingu warto dodać seks oralny, który dodatkowo podniesie temperaturę waszych spotkań. A mężczyzna odda wszystko, żeby móc włożyć członka do ust kobiety.

Mężczyźni również muszą się nagłowić, żeby odpowiednio podniecić kobietę. Trzeba się uczyć ciała swojej partnerki, gdyż nawet już przy uprawianiu seksu ważne jest, by kobietę odpowiednio dotykać i pieścić, aby mogła osiągnąć orgazm wraz z partnerem. Mężczyźni uwielbiają patrzeć na biust kobiet, więc powinni z takim samym pożądaniem pieścić biust partnerki. Najpierw można dotykać go delikatnie, a później trochę mocniej.

Do pettingu można użyć np. kostek lodu lub bitej śmietany, którą będzie można zlizać z ciała partnerki. Przechodząc na dół warto pamiętać, że najbardziej ukrwionym miejscem jest łechtaczka i kobiecie najłatwiej jest osiągnąć orgazm łechtaczkowy. Wielu mężczyzn na samym początku popełnia jeden błąd, naciskając za mocno i odchylając wargi sromowe. Takie stymulowanie często zamienia się w ból, łechtaczkę dotykamy delikatnie, na początek najlepiej przez wargi sromowe. Następnie od łechtaczki możemy przejść do pochwy, najpierw wkładając jeden a potem dwa palce. Jednocześnie możemy dalej stymulować łechtaczkę doprowadzając tym partnerkę do orgazmu.

Petting jest doskonałą formą poznawania swojego ciała, co nie tylko dostarczy wielu cudownych chwil, ale będzie także pomocne przy współżyciu seksualnym. Szczególnie mężczyźni powinni pamiętać, że kobieta potrzebuje gry wstępnej, której doskonałą formą jest właśnie petting.

  3 Odpowiedzi do “Petting – sztuka pieszczot”

  1. seks na hiszpana plus namietne lizanie penisa przez partnerke jest super.

  2. problem jest z sexem na ,,hiszpana”jak kobieta ma małe piersi

  3. Lubię placki

 Dodaj komentarz