sie 112012
 

Seks w aucie sposobem na zabicie rutyny w łóżkuSeks poza sypialnią może być bardzo przyjemny. Szczególnie ekscytujący jest, gdy wiąże się z odrobiną ryzyka i szaleństwa. Jeśli więc macie ochotę na wyjście z łóżka, a jednocześnie poszukujecie dla siebie sytuacji, w której będziecie mogli spędzić niezakłócone niczyją obecnością chwile we dwoje, to warto wybrać seks w aucie. Choć na pierwszy rzut oka wydawać się może, że jest to propozycja, niosąca ze sobą dyskomfort i stres, to miłosne igraszki w aucie dać mogą niezapomnianą przyjemność. Trzeba tylko odpowiednio zaaranżować całą sytuację tak, by dawała maksimum bezpieczeństwa i wygody. Podpowiadamy więc, jak to zrobić.

Po pierwsze – trzeba koniecznie wybrać odpowiednie miejsce. Oczywistym jest, że aby sex był przyjemny, potrzebna jest intymna atmosfera. Nie warto więc rozpoczynać zabawy na zatłoczonym parkingu w środku miasta, czy też parkując w pobliżu zatłoczonego parku, bądź szlaku turystycznego. Najlepiej wybrać jakieś ustronne miejsce – w lesie, bądź też na jakiejś polanie przy mało uczęszczanej drodze, szanse na to, że ktokolwiek was przyłapie będą małe. A warto pamiętać, że gdy nakryje was policja, sprawa może się skończyć mandatem. Nie warto więc ryzykować – nawet jeśli podnieca was sex w miejscach publicznych. Pamiętajcie także, że najdogodniejszą porą, zwiększającą bezpieczeństwo i komfort seksu w samochodzie jest wieczór. Gdy jest ciemno, możecie nawet zrzucić z siebie ubrania i pozwolić sobie na znacznie więcej. Nawet bowiem, gdy samochód mijać będzie jakiś przypadkowy przechodzień, to szanse na to, że dostrzeże was w akcji po ciemku są niewielkie.

Gdy już uda Wam się wybrać odpowiednie miejsce, musicie jeszcze odpowiednio przygotować samochód. Jeśli kochacie się w małym sedanie, to na pewno warto przenieść się na tylne siedzenie, a fotele znajdujące się z przodu przesunąć tak, by zapewnić sobie jak najwięcej przestrzeni. Jeśli obawiacie się, że ktoś może was nakryć, to lepiej nie pozbywajcie się do końca ubrań. Jeśli dziewczyna założy mini, bądź nawet nieco dłuższa spódnicę, a chłopak po prostu rozsunie spodnie, może być równie ekscytująco. Żeby w samochodzie nie zabrakło powietrza, możecie też lekko uchylić jedną z szyb – gdy zacznie się wam robić gorąco, samochód wtedy nie zaparuje, a wy będziecie mieli czym oddychać.

Na koniec, pozostaje najważniejsze pytanie: w jakich pozycjach najwygodniej kochać się w samochodzie? Możliwości jest bardzo wiele – wszystko zależy tak naprawdę od waszej fantazji i upodobań. Niemniej jednak, są takie konfiguracje, które w dość ciasnej przestrzeni auta sprawdzają się lepiej. Najczęściej, pary wybierają pozycję „na jeźdźca” – partner siada na tylnej kanapie, a jego kochanka siada mu na kolanach i zaczyna go ujeżdżać. Sprawdza się ta pozycja doskonale szczególnie w przypadku samochodów, których dach jest ulokowany dość wysoko. Jeśli jednak to auto sportowe, to zamiast rozkoszy, może się pojawić ból, spowodowany uderzaniem o sufit. Można także skorzystać z pozycji „na pieska” – dziewczyna klęka na tylnym siedzeniu, opierając się o szybę, bądź łapiąc za uchwyt nad nią – chłopak klęka za nią. Można również zaaranżować sytuację, w której dziewczyna siada na kanapie z tyłu, a chłopak klęka przed nią na podłodze (o ile jest wystarczająco dużo miejsca, po odsunięciu przednich foteli). To tyle, jak chodzi o seks wewnątrz samochodu. Ale auto można wykorzystać jeszcze w inny sposób…

Jedną z fantazji, którą ma wielu z nas jest seks na masce samochodu. I jeśli tylko jesteście w naprawdę ustronnym miejscu, to warto i tego spróbować – szczególnie, że jest to jedna z kobiecych fascynacji. Kochać się na masce można dokładnie tak samo, jak na stole kuchennym – zarówno od tyłu, jak i frontalnie. Na pewno się Wam spodoba.

A co powiecie na seks w trakcie jazdy? Oczywiście, nie polecamy klasycznego stosunku, ale stymulacja oralna, bądź też petting sprawdzają się jak najbardziej – nie tylko na mało zatłoczonych drogach. To zaś może być świetna gra wstępna do dalszej akcji na leśnej polanie, czy też ubocznym parkingu.

Seks w samochodzie dostarczyć może naprawdę wiele przyjemności – potrzeba mu jednak więcej kreatywności oraz koncentracji. Jeśli jednak tylko odpowiednio zaaranżujecie erotyczną zabawę w samochodzie (bądź też na samochodzie), to na pewno dostarczy ona wam obojgu niespotykanej rozkoszy. Warto więc spróbować – nie tylko, gdy zmusza was do tego sytuacja.

 Dodaj komentarz